Anasayfa / Yazılarım / Uzaylılar – Uzaylılar gerçekten var mı ?
uzaylılar, uzaylılar gerçekten var mı

Uzaylılar – Uzaylılar gerçekten var mı ?

Uzaylılar

Dünya ; insanlar ve diğer canlılar için muazzam bir yaşam alanı. Dünya yüzeyinin yüzde 80’i sudur. Dünyadaki tüm suların yüzde 97’si deniz ve okyanuslardan oluşur. Dünyadaki donmuş haldeki su oranı ise yüzde 2’dir. Dünyadaki tüm suların sadece yüzde 1’i içilebilir niteliktedir. Dünya’da 1,4 milyar km³ su olduğunu bilinmektedir.Peki ya bu su bir gün biterse ne olur ?
Canlılar oksijensiz ve susuz kalır yani dünyada canlı denen bir varlık kalmaz.

Nasa, Mars hakkında enteresan bilgilere ulaşmış, ve eskiden Mars gezegeninde bir su tabakası olduğunu saptamıştır.Buda Yüzyıllar önce marsta bir canlı türü olduğuna işaret eder.Yani Dünya dışında da bir yaşam oluşmuş yada oluşmakta.

Peki akla ilk gelen soru;
Uzaylılar Gerçekten Varmı ?

Bilim adamları bu sorunun cevabını bulmak için bir çok araştırma yapmakta ve olaylarla karşılaşmakta.Bunlardan biriside  ”Batı Avustralya, Fremantle kentinde geçiyor. Tarih 1 Şubat 1998, saat geceyarısı 02:30. Rowena Judd evinde uyuyor. Olayı kendisinden dinleyelim; “Birden uyandım, yatak odamın kapısının önünde birisi vardı, insanımsı bir şekildi, karanlıktı ama içinden yayılan çok hafif bir ışık görüyordum ve yüzü belirsizdi. Sonra birden kayboldu. Korkuyla yataktan fırladım, yandaki odadaki kardeşimi uyandırdım, tüm evi aradık, hiç kimse yoktu ve her yer sıkı sıkı kapalıydı.” İki hafta sonra 15 Şubat´ta bu kez Judd´un evinin üzerinde parlak bir ışık belirdi, bir vızıltı sesi çıkarıyordu, tüm ev aydınlandı. 22 Şubat´ta gece 12:25 sıralarında Perth yakınındaki Karangi´de, üç adet parlak portakal renkli ışığın güneybatıya doğru gittikleri rapor edildi. Işıklar yavaş ve üçgen şeklinde uçuyorlardı sonra yükselerek dikey bir form oluşturdular, derken birisinin ışığı beyaza dönüştü ve doğrudan yere yöneldiğinde üçü birden kayboldular. Yaklaşık olarak gözlem yerinden bir km. uzaklıktaydılar.”

Dünyanın bir çok yerinde hala da görünmekte olan yabancı varlıklar(Uzaylılar) akılları karıştırmaya devam ediyor.

Peki ya uzaylılar nereden geliyorlar?
Evrende ortalama 20 000 000 000 000 000 000 000  adet yıldız bulunmakta. Bu sayının arasında Dünyanın yapısına benzeyen bir gezegen yok mudur? NASA’nın ”gezegen avcısı” teleskopu Kepler, 600 ışık yılı uzaklıkta Dünyanın yapısına Benzeyen bir gezegen olduğunu açıkladı. Kepler, 22b adlı gezegen Dünya’dan 2,4 kat daha büyük olduğu belirtilen gezegenin, sıvı, gaz ya da kayalardan oluşup oluşmadığının henüz bilinemediği kaydedildi ve buda Dünya dışında bir yaşamın varlığını kanıtlamakta.

Uzaylılar neden dünyaya geliyor?

Uzaylılar gezegenler arası neden yolculuk yapıyor? Ya başka gezegenlerde olup bitenleri öğreniyorlar ya da gezegenlerindeki kaynaklar tükeniyor ve yeni yaşam yeri bulmak için araştırma yapıyorlar.Gezegenler arası yolculuk yapmaları kadar gelişmiş teknolojileri varken neden kendi kaynaklarına bir çözüm bulamadılar ? O zaman tek seçenek kalıyor araştırmak…Dünyamızı neden araştırıyorlar? Neden insanları görünce korkuyorlar yada birden kayboluyorlar ? Sanırım bunun cevabını öğrenmemiz için uzun yıllar beklemeyiz.

İlgini Çekebilir

İnternetten nasıl para kazanılamaz?

Herkes nasıl kazanılabileceğini anlatıyor ben biraz tersten gideceğim.

Az bilinen 5 görülesi yer

Dünya genelinde az bilinen ve görülmesi gereken muhteşem yerleri sizin için derledim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir