Anasayfa / Ankaragücü / Ankaragücü Transfer Yasağını Kaldırdı, Geliyor !

Ankaragücü Transfer Yasağını Kaldırdı, Geliyor !

İki yılı aşkın süredir transfer yasağı ile çok zor zamanlar geçiren Asırlık çınar Ankaragücü sonunda yasağı kaldırdı.
Başkan Mehmet Yiğiner’in kulübe geldiğinden beri yaptığı sayısız icraatlardan sonra bu son haber birçok Ankaragüçlünün gözünü yaşarttı.Lafta değil bu cümle arkadaşlar ben dahil..Size basit gelebilir ama bizler için hayati bir şeydir.

Sağolsun eski başkanlar C.Aaydın, C.Topel, A.Gökçek dönemindeki birçok futbolcunun parasının ödenmemesi ve tff ya da fifa’ya yazdıkları dilekçeler sonucunda kulübü büyük cezaların altına sokan kararlar son olarak Ankaragücü’ne transfer yasağını getirmiş ve birdizi küme düşmenin başlangıç noktası oluşmuştur.
Biri Vasseli getirdi borcu kulübe kaldı,diğeri adını bile hatırlamadığımız dandik topçuları getirdi adamlar topa dokunmadan trilyonlarca para aldılar ve kulübü hacze kadar sürükledi.Klupte yakacak doğalgaz yiyecek yemek yokken taraftarların yardımı ile o çark bir şekilde döndürülmeye çalışıldı.Bunun üzerine gelen başkanlarda üzerine birşey koymayıp daha da borç yıkınca kulüp tamamen sahipsiz duruma geldi.
1236441_10200675704957499_215431627_nDaha 20-30 yıllık takımlar “Ankaragücü kümeye” diye tezahürat eder oldular.Futbolcularımızı ezdiler.Medya da buna dahil olmak üzere kimse sesini çıkarmadı, Sesini çıkarmadığı gibi üzerimize geldiler.Asılsız haberler  ile manevi yönde kulübü zararlara soktular.
Biz ıslak formayla oynayan futbolcuyu da biliriz takımın en zor gününde s*ktir olup giden karaktersizleri de.
Bu zor zamanlardan sonra bir şekilde karşımıza M.Yiğiner çıktı ve o eski karaktersiz başkanların dediği gibi “taşın altına elini soktu” bu seferki gerçekti ama.

2. Ligdeki takımımız gün itibari ile 13 Bin kombine sattı.Ve son olarak transfer yasağımız kalktı.İlk imzayı vefalı eski kaptan Aydın Toscalı attı.
Bu ligde fazla kalmamayı kafamıza koyduk biz.Stadımız full çekecek inşallah.Şehir olarak dirildik ve en önemlisi yasağı #kaldırdıkgeliyoruz.

Manisasına,beşiktaşına konyasına göztepesine  ve diğer tüm kahpelere…

İlgini Çekebilir

İnternetten nasıl para kazanılamaz?

Herkes nasıl kazanılabileceğini anlatıyor ben biraz tersten gideceğim.

Az bilinen 5 görülesi yer

Dünya genelinde az bilinen ve görülmesi gereken muhteşem yerleri sizin için derledim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.