Anasayfa / Web Tasarım / Güncel Web Söyleşisi – Kastamonu Üniversitesi

Güncel Web Söyleşisi – Kastamonu Üniversitesi

Tasarım serüvenime başlamamın sebebi Web Tasarımı idi. Web tasarımı beni bu yola itti ben de onu terk etmeyerek işi çok eğlenceli boyutlara taşıdım. 

2009’da başladığım Web Tasarımı işlerinde bu güne değin acı-tatlı birçok anı ile birlikte çokça tecrübe kazandığım düşüncesindeyim. Bana güvenerek inanarak bu deneyimimi aktarabileceğim bir mecra gösteren saygıdeğer hocam Hacer HANCI öncülüğünde gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğin adını “Güncel Web Söyleşisi” koyduk.

guncel-web-soylesisi-33x48

Güncel Web Söyleşisi dedik çünkü “web” terimi günlük gelişen/değişen bir durum. Bazı net çizgileri olsa da değişken sayısı daha fazla. Öyleyse güncel konulara değinmeliydim.

bi web işi vardı bizim” sloganıyla düzenlenen etkinliği internet sitesi tasarımının sıkıcı kod yapısını kenara koyup eğlenceli ve güncel noktalarıyla yürütmeye gayret ettim.

3 Mart Konferans Salonunda düzenlenen etkinliğe Kastamonu Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr.Hasbi YAPRAK’ta katıldı.

Bundan önce Grafik Tasarım Dergisinden Bülent Fidan ve Hakan DağBilge Adam’dan Cengiz Ceylan, gibi büyük isimlerin konuk olduğu o kürsüde olmak benim için tarifi zor bir hazdı.

Yaklaşık dört yıldır her konuda ilgisini, desteğini ve güvenini üzerimden eksik etmeyen hocama, Hacer HANCI’ya tekrar teşekkür ediyorum.

Nice güzel etkinliklere inşallah.

İlgini Çekebilir

Az bilinen 5 görülesi yer

Dünya genelinde az bilinen ve görülmesi gereken muhteşem yerleri sizin için derledim

İlk Görüşte İstanbul

23 yıldır görmediğim yeni bir şehre gitme fırsatım doğdu, ben de gidip gördüm.

Bir yorum

  1. aslında her zaman web tasarım için konferanslar düzenlenmeli insan her arkadaş çevresini genişletiyor hemde daha çok iyi öğreniyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.