Anasayfa / Yazılarım / Need For Speed mi ? Fast and Furious mu ?

Need For Speed mi ? Fast and Furious mu ?

Evet dün film hakkında bilgi vermiştim size.Tarihi yapımcısı ve dahasını yazmıştım.Sıra FAF sesisi ile kıyaslamasında.Fast and Furious serisini ben izlemedim açıkçası,
Ama arkasında bu denli büyük yapımcılar varken Need For Speed Filminden de büyük işler bekliyorum.
ve yüzden ortağımdan yorumunu almak istedim o da şöyle dedi;

need for speed film oluyor
need for speed film oluyor

Need for Speed oyun sektöründen çıkıp sinema sektörüne atladı nedenini bilmiyorum ama bunun mantıklı bir açıklaması vardır umarım.Filmin fragmanını ilk gördüğümde Need for Speed film falan yapamaz dedim ve fragmanı izlediğimde ön yargım doğru çıktı. Çünkü oyuncu kalitesi çok düşük ve bu kalitede oyuncuların bu denli bir filmi kaldıracaklarını pek inanmıyorum.

Nfs serisinin  konusunu bilmeyenimiz yoktur yarışlar,polisten kaçış ve heyecan klasik bir nfs tarzı.Peki bu tarzı nasıl yansıtacaklar ?Fragmanda her şey güzel görünüyor kaliteli arabalar falan her şey güzel ama unutmayalım ki Ayın karanlık yüzü de var.Ayrıca konusuda hiç iştahımı açmadı.Nfs hayranları o yüzden pek heyecanlanmasın bu filmi beklerken.Vasat bir film olacağı şimdiden belli.

Need For Speed ve Hızlı ve Öfkeliyi karşılaştırmak biraz saçma olur.Ama merak edenler için birkaç cümle yazayım.Hızlı ve Öfkeli 2014 de 7. Serisini çıkartacak ve 6. Filmin devamı olacak. Brien O’Conner hapise düşer  ve Ian Shaw (Jason Statham) da öcünü alır.Need for Speed de ise Sokak yarışçısı hapisten yeni çıkmıştır ve sokak yarışlarına katılarak eski partnerinden intikam almanın peşindedir ve klasik bir konudur.O yüzden o lüks arabalara yazık olacak şimdiden söyleyelim.

Şimdi ‘’Hızlı Ve Öfkeli’nin de oyunu çıktı neden oyunu eleştirmiyorsun ? ‘’ diye soru soracaksınız bana.Oyunu yükleyip oynama sansım olmadı ama fragmanlardan izlediğim zaman oyun motorunu pek beğenmedim daha iyi olabilirdi.

Şunu söylemeliyim ki herkes bildiği işi yapsın ve onu uygulasın yoksa böyle saçma bir oyun yada saçma bir film ortaya çıkabilir. ”

Teşekkürler Ferhat ÖZMEN

Need For Speed Film Fragmanı için tıklayınız.

İlgini Çekebilir

İnternetten nasıl para kazanılamaz?

Herkes nasıl kazanılabileceğini anlatıyor ben biraz tersten gideceğim.

Az bilinen 5 görülesi yer

Dünya genelinde az bilinen ve görülmesi gereken muhteşem yerleri sizin için derledim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.